پاسخ اپراتور با یکی از داخلی ها

rayat

عضو جدید
2022 , February 6
6
0
1
با سلام
چه تنظیمی می بایستی انجام داد که با سایر داخلیها هنگامی که داخلی مثلا 201 که به عنوان اپراتور تعریف شده است را موقعی که زنگ می خورد را جواب داد

خانم رحمانی

پشتیبان فنی
عضو کادر مدیریت
2021 , January 26
236
61
28
pbxshop.co
باسلام
این قابلیت را call pickup می نامند.
در نرم افزار های سانترال های TDA و TDE و تحت وب سانترال NS در 1-6-2 در تب feature شما میتوانید کد call pickup را مشاهده کنید.
1.png
call pickup به دوصورت،مستقیم یا گروهی انجام میشود.
Directed call pickup یعنی اینکه شما شماره داخلی ای که در حال زنگ خوردن هست را میدانید و با شماره گیری 41* و شماره داخلی مورد نظر به تماس آن داخلی جواب دهید.
Group call pickup یعنی اینکه شما در 1-1-4 داخلی های مورد نظر را در یک user group مشخص قرار دهید و با شماره گیری 40* و شماره گروه به تماس داخلی هایی که در آن گروه قرار دارند پاسخ دهید.
4.png

rayat

عضو جدید
2022 , February 6
6
0
1
سلام ممنون از زحمات شما
بجای *40 من عدد 1 را قرار داده و اپراتور هم در گروه 1 می باشد که داخلیها با گرفتن عدد 11 می بایستی اپراتور را جواب دهند ولی جواب داده نمی شود ممنون میشم باز هم راهنمایی بفرمایید

rayat

عضو جدید
2022 , February 6
6
0
1
باسلام
این قابلیت را call pickup می نامند.
در نرم افزار های سانترال های TDA و TDE و تحت وب سانترال NS در 1-6-2 در تب feature شما میتوانید کد call pickup را مشاهده کنید.
مشاهده پیوست 179
call pickup به دوصورت،مستقیم یا گروهی انجام میشود.
Directed call pickup یعنی اینکه شما شماره داخلی ای که در حال زنگ خوردن هست را میدانید و با شماره گیری 41* و شماره داخلی مورد نظر به تماس آن داخلی جواب دهید.
Group call pickup یعنی اینکه شما در 1-1-4 داخلی های مورد نظر را در یک user group مشخص قرار دهید و با شماره گیری 40* و شماره گروه به تماس داخلی هایی که در آن گروه قرار دارند پاسخ دهید.
مشاهده پیوست 180
سلام ممنون از زحمات شما
بجای *40 من عدد 1 را قرار داده و اپراتور هم در گروه 1 می باشد که داخلیها با گرفتن عدد 11 می بایستی اپراتور را جواب دهند ولی جواب داده نمی شود ممنون میشم باز هم راهنمایی بفرمایید

rayat

عضو جدید
2022 , February 6
6
0
1
همین کار رو کردم ولی هنگامی که اپراتور مثلا ۱۰۱ زنگ میخوره با زدن ستاره۴۰۱ جواب نمیده

خانم رحمانی

پشتیبان فنی
عضو کادر مدیریت
2021 , January 26
236
61
28
pbxshop.co
درصورتی که User group داخلی ها یکسان نیست با شماره گیری 4001* داخلی های آن گروه میتوانند به تماس داخلی های همدیگر جواب دهند