ضبط با کیفیت پیغام گویا در سانترال 824

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
تنها روشی که می توانید پیغام تلفن گویا را به سانترال ۸۲۴ انتقال دهید، ضبط پیغام با استفاده از تلفن ۷۷۳۰ هست
استفاده از تلفن ۷۷۳۰ بصورت استاندارد هم با افت کیفیت همراه است و برای حل این مشکل می توانید از روش زیر استفاده کنید
به جای استفاده از میکروفن دسته گوشی می توانید صدا را بصورت مستقیم از طریق یک پلیر مانند تلفن همراه یا لپ تاپ به سانترال انتقال دهید.
اما چطور امکان پذیر است
شما ابتدا باید پیغام تلفن گویا را آماده کرده باشید و برای این منظور می توانید از آموزش ساخت پیغام تلفن گویا که در دو بخش تولید شده استفاده کنید و بعد از اینکه پیغام تلفن گویا بطور کامل آماده شد، فایل صوتی را به موبایل انتقال دهید
مر حله بعد استفاده از مبدل هست که شما باید آنرا بسازید و بصورت آماده در بازار نیست
از کابل AUX می توانید استفاده کنید، توجه داشته باشید که کابل AUX دو سر آن سوکت ۳.۵ میلیمتر استاندارد است که یک سر آنرا باید قطع کنید و از سوکت rj10 مشابه سیم فنری دسته گوشی استفاده کنید
یعنی کابلی دارید که یک سر آن فیش ۳.۵ میلی متر است که به تلفن همراه متصل می شود و سر دیگر آن سوکت rj10 است که باید به بدنه تلفن ۷۷۳۰ به جای سیم فنری دسته گوشی متصل شود
بعد انجام این کار می توانید در لحظه ای که صدا ضبط میشود توسط تلفن ۷۷۳۰ ، پیغام تلفن گویا را از طریق تلفن همراه اجرا کنید تا با بالاترین کیفیت صدای تلفن گویا ضبط شود

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
لینک ساخت پیغام تلفن گویا با نرم افزار AVS

Mahan.Safa

عضو جدید
2020 , August 1
9
0
1
سلام وقت بخیر قبل از هر چیز بابت سایت عالی و با کیفیت شما تشکر میکنم.
یه سوال داشتم شما گفتید باید یک سر کابل aux رو به سوکت تلفن تبدیل کرد این فیش 4 تا سیم داره با رنگ های مختلف. ترتیب رنگ بندی چطور هست. و به جای اینکار میشه فقط از کابل auxو اتصال به کنار گوشی 7730 قسمت میکروفون این کار رو کرد؟

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
درود بر شما
ارادتمندم/ بله از طریق فیش ورودی میکروفن (هدست) هم باید انجام بشه البته سایز فیش کوچک تر است
اما پیشنهاد من استفاده از سر سوکت تلفن است
رنگ بندی سیم ها هم احتمالا زوج وسط صدا هست و زوج کناری میکروفن
تست کنید اگر صدا ضبط نشد، برعکس کنید
موفق باشید

Mahan.Safa

عضو جدید
2020 , August 1
9
0
1
درود بر شما
ارادتمندم/ بله از طریق فیش ورودی میکروفن (هدست) هم باید انجام بشه البته سایز فیش کوچک تر است
اما پیشنهاد من استفاده از سر سوکت تلفن است
رنگ بندی سیم ها هم احتمالا زوج وسط صدا هست و زوج کناری میکروفن
تست کنید اگر صدا ضبط نشد، برعکس کنید
موفق باشید
بسیار ممنون.. حتما نتیجه رو اطلاع میکنم

Mahan.Safa

عضو جدید
2020 , August 1
9
0
1
سلام و درود
وقت بخیر استادان گرامی
من تبدیل جک 3.5 به 2.5 گرفتم و با جک 3.5 صدای mp3 رو از طریق هدست تلفن 7730، دیزا رو ضبط کردم و خیلی باکیفیت شد. ممنون از راهنمایی و وقتی که برای آموزش قرار دادید.

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
سلام به شما همکار گرامی
ارادتمندم
موفق باشید