شماره گیری عدد صفر

saeedz

عضو جدید
2023 , November 29
27
0
1
سلام خدمت دوستان محترم
1) اگر بنده از تلفن جک01که قابل برنامه ریزی هست داخلی 105 که در حال حاضر متعلق به خودم هست را با هدف امکان دسترسی و استفاده از دفتر تلفن 100 شماره به جک 01 تغییر بدم از این تاریخ به بعد نفرات دیگر با شماره گیری عدد صفر به جای منشی به بنده وصل می شوند یا می‌توان برای این مورد راهکاری انجام داد یا پیش فرض و غیر قابل تغییر؟
2)در کل استفاده از دفتر تلفن 100 شماره فقط مختص منشی یا میشه کلک زد و تلفن خودم در اتاق منشی وصل و بعد از وارد کردن شماره ها با کد 001مجدد گوشی را به اتاق خودم ببرم و با دکمه autoansو شماره طرف بتونم به شماره هایی که وارد کردم دسترسی پیدا کنم
ممنون از دوستان و کارشناسان محترم
ارادتمند زمانی👍

با سلام دوست عزیز روی سانترال 24*8 جک 01 به عنوان اپراتور ومنیجر سیستم می باشد وقابل تغییر نیست شما می توانید روی هر گوشی هایبرید ویا انالوگ از ذخیره 100 شماره استفاده کنید برنامه هایی که از هر گوشی اعمال می شود در محل رم دستگاه ذخیره می شود ومختص همان
داخلی میباشد بنابر این غیر از برنامه های خاص هر گوشی یک سری برنامه های عمومی را می شود در داخلی های دیگر نیز استفاده کرد واین برنامه برای تک تک داخلیهاامکان پذیر است

آخرین ویرایش:

saeedz

عضو جدید
2023 , November 29
27
0
1
با سلام وارادت از پاسخ حضرتعالی
در تکمیل فرمایش شما یعنی بنده داخلی 105 هستم ودر جک 01 نیستم هم میتوانم در تنظیمات گوشی خودم از دفتر تلفن با قابلیت ذخیره 100 شماره استفاده کنم بدلیل اینکه برای این فرمان شما بایستی با زدن program و ستاره و مربع 1234وارد محیط برنامه ریزی بشوید و با کد 001بتوانید شماره وارد کنید که این امکان فقط روی جک 01منشی فعال می باشد آیا این مورد را تایید می فرمایید؟