راهنمای جامع خرید سانترال برای شرکت کوچک

jabera

عضو جدید
2020 , December 8
1
0
1
سلام
خسته نباشید
سوالات زیادی دارم که قطعا خیلی هاش پیش پا افتاده هست ولی لطفا بنده را راهنمایی کامل بفرمایید

ما یک شرکت کوچیک هستیم.5نفره
نیازمون وجود منشی تلفنی و از همه مهمتر انتظار مکالمه هست.در حد 3-4نفر پشت خط نگه داره
2نفر منشی برای پاسخگویی داریم که به فاصله 5متر از هم هستن:)
پس نیاز به خط داخلی و غیر نداریم
نیازهام مواردی بود که گفتم

اول به فکر خرید و. راه اندازی خط های اینترنتی مثل شاتل و آسیا تک
یا تلفن گویاهای مجازی بودیم
ولی گفتیم یک کار اصولی تر و همیشگی انجام بدیم شاید در آینده نیاز به خط داخلی و ... هم شد

به نظرتون چه دستگاهی و لوازم جانبی نیازه!؟
824 بهتره یا hts32 ?
و آیا نیازهای ما برآورده میشه؟

و یک سوال دیگه:
در حال حاضر یک خط شهری بیشتر نداریم
برای انتظار مکالمه به تعداد 3-4نفر حتما باید 4خط شهری به سانترال وصل باشه تا بتونه نگه داره!؟
یا با یدونه خط شهری خود دستگاه نسبت به قابلیتش میتونه تا مثلا 10تا هم انتظار مکالمه نگه داره و ربطی به خط شهری نداره!؟
این مورد هم بیزحمت بهم بگید

و کلا یک راهنمایی کامل که چه کاری انجام بدم درسته؟

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
سلام و ارادت
طبق سناریو شما
براساس نیاز شما که صف انتظار هست ، پیشنهاد من استفاده از مرکز تلفن ایزابل هست
که تمام نیاز های شما را تامین میکند
اما ۸۲۴ و hts به هیچ عنوان مناسب کار شما نیست
چون ضبط مکالمه و صف انتظار ندارند
برای خطوط شهری هم طبق صحبت شما بهترین گزینه استفاده از سیپ فون های شرکت خصوصی است که بدون هیچ واسطی بر روی ایزابل راه اندازی خواهد شد
البته با استفاده از gw هم می توانید ۱ خط شهری را به مرکز تلفن متصل کنید
برای کارمندان هم می توانید از ip phone ها یا سافت فون ها استفاده کنید که باز پیشنهاد ما استفاده از تلفن های hdv130 است
و همچنین صف انتظار را هم می تونید برای هریک از خطوط شهری فعال کنید تا نفرات بدون محدودیت در انتظار پاسخگویی باشند
و پاسخ سوال شما مبنی بر اینکه ایا می توان صف انتظار را برای یک خط فعال کرد و ۱۰ نفر در انتظار باشند ، خیر به این صورت فقط می توان نفرات در حالت waiting قرار داد اما بطور کلی با چند خط شهری می توان با ایزابل این کار را بصورت رایگان اجرا کرد
جهت اطلاعات بیشتر هم می توانید از مشاوران فروش و پشتیبانی شرکت استفاده کنید

• Like
Reactions: jabera