دسترسی به خطوط شهری در بازه زمانی مشخص در سانترال TDA 100

alipakdell

عضو جدید
2021 , October 23
4
1
3
با سلام و احترام
دوستان و متخصصان عزیز آیا راهی هست که بتونم یک شماره داخلی رو محدود کنم به اینکه فقط در زمان 8 صبح الی 17 عصر از خط شهری استفاده کنه؟
با تشکر

خانم رحمانی

پشتیبان فنی
عضو کادر مدیریت
2021 , January 26
236
61
28
pbxshop.co
باسلام
برای دسترسی به خطوط شهری با توجه به شیفت های کاری در COS های مختلف میتوانید به داخلی ها دسترسی خط شهری بدهید.
برای ایجاد محدودیت،ابتدا داخلی را در cos موردنظر قرار دهید،در 1-7 برای داخلی محدودیت شماره هایی که میخواهید ایجاد کنید را وارد کرده و در 1-7-2 با توجه به شیفت کاری،cos مورنظر را در level ای که محدودیت ایجاد کرده اید قرار دهید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alipakdell

alipakdell

عضو جدید
2021 , October 23
4
1
3
سلام. ممنون از پاسخگوییتون. پس ظاهرا اون چیزی که مد نظر من هست غیر قابل انجام هست. با تشکر

خانم رحمانی

پشتیبان فنی
عضو کادر مدیریت
2021 , January 26
236
61
28
pbxshop.co
سلام. ممنون از پاسخگوییتون. پس ظاهرا اون چیزی که مد نظر من هست غیر قابل انجام هست. با تشکر
بعد از اینکه داخلی را در cos قرار دادید در 2-7-2 در شیفت های کاری میتوانید دسترسی های متفاوت قرار دهید.
Capture.PNG

Hasan

عضو جدید
2020 , August 1
5
0
1
با سلام و احترام
دوستان و متخصصان عزیز آیا راهی هست که بتونم یک شماره داخلی رو محدود کنم به اینکه فقط در زمان 8 صبح الی 17 عصر از خط شهری استفاده کنه؟
با تشکر
سلام بصورت اتواتک تنظیمی نداره فقط اپراتورمی تونه بصورت دستی داخلی موردنظرراقفل کنه

Shamsadini

عضو جدید
2021 , July 19
8
4
3
40
اولين پاسخ كاملا صحيح هست.يعني با انجام اين تنظيمات شما ميتوانيد محدوديت تماس بعد ساعت كاري و روزهاي خاص را فعال كنيد.

خانم رحمانی

پشتیبان فنی
عضو کادر مدیریت
2021 , January 26
236
61
28
pbxshop.co
سلام بصورت اتواتک تنظیمی نداره فقط اپراتورمی تونه بصورت دستی داخلی موردنظرراقفل کنه
اگر در 4-2 week table ساعات تغییر شیفت کاری را برروی حالت automatic قرار داده باشید،ساعت شیفت کاری بصورت خودکار تغییر میکند.
Capture.PNG
در time setting نیز میتوانید ساعات کاری موردنظر خود تنظیم نمایید
Capture.PNG

• Like
Reactions: مهدی باقری
دوست عزیز برای هر برنامه ریزی روی سانترال های پاناسونیک-زیمنس ویا هر دستگاه دیگر حتی دستگاه چینی تمامی این گزینه ها قابل اجرا می باشد اولا نوع دستگاه شما مشخص نیست با این وضع این مراحل را با حوصله انجام بدهید موفق خوهید شد 1-داخلیهایی که می خواهیددر شیف خاص در زمان خاص به خطوط شهری دسترس داشته باشند در یک کلاس قرار دهید سر برگ 1-1-4 مرحله 2-اگر شیف کاری که انتخاب میکنید به صورت اتوماتیک و یا دستی مشخص کنید سر برگ 4-2 مرحله 3-لول بندی کلاس تعین شده برای داخلیهای مورد نظر در ان شیف کار مورد نظر سر برگ 1-7 -2 مرحله 4-در سر برگ 2-7-2 مجاز کردن ان داخلیها برای استفاده از خط شهری در شیفت مورد نظر البته تمامی راهنمایی های خانم پور صالح مرحله به مرحله همین توضیحات به صورت اضافی تایید می شود