خرید خط سیپ ترانک

moeenmoheb

عضو جدید
2023 , June 24
21
0
1
اصفهان
moeingraphic.ir
سلام وقت بخیر
بنده قصد خرید خط تلفن سیپ ترانک را دارم، همچنین می خواهم از مخابرات بخرم ولی سرچ کردم نتونستم محتوایی در مورد خرید سیپ ترانک از مخابرات پیدا کنم و سایت هایی مثل شاتل و... اومد.
لطفا راهنمایی کنید خرید سیپ ترانک مخابرات در اصفهان به چه صورت هست؟ هم حضوری و هم انلاین

سفیدگری

عضو جدید
2021 , April 8
28
9
3
با کسب اجازه از آقای مهندس همتی در این خصوص توضیحاتی را خدمت شما عرض می کنم. اول باید مشخص کنید که چه نوع خطی می خواهی خرید کنی.
1- سیپ ترانک : که گرانترین خط تلفن است که بصورت 4 و 5 رقمی یکطرفه و دو طرفه ارائه می شود. ضمنا تعداد خطوط همزمانی اینها هم 30 خط میباشد. در حقیقت سیپ ترانک بدرد استفاده شخصی و شرکت ها کوچک نمی خورد.قیمت آن هم که خیلی رقم نجومی است.
2- تل سی : 30 کانال ارتباط تلفنی با یک شماره 8 رقمی که از سیپ ترانک ارزانتر است ولی باز بدرد شخصی نمی خورد.
3- سیپ فون: مناسب استفاده شخصی و یا شرکت های کوچک می خورد که به هر تعداد بخواهی میتوانی درخواست کنی . اگر اینترنت مخابرات داشته باشی میتونی با همان مودم موجود این سیپ فون را راه اندازی کنی. البته سیپ فون را شرکت شاتل هم ارائه میدهد.با جابجایی شرکت و یا منزل میتونی خط با خودت ببری.
برای خرید این خطوط باید به مرکز تلفن محل خودتان مراجعه کنید .

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
ممنونم جناب آقای سفید گری از توضیحات کامل شما
چند نکته هم بنده اضافه کنم
اینکه نحوه خرید سیپ ترانک در شهرستان ها تا حدودی متفاوت از تهران است
و من در مورد اصفهان اطلاعی ندارم
اما در تهران بصورت آنلاین امکان پذیر نیست و لازم هست که مدارک شرکت توسط نماینده رسمی به مخابرات مراجعه نماید و فرم های اولیه را پر کنند که البته این کار پروسه چند روزه هست
و به دلیل محدودیت هایی که وجود دارد احتمالا در صف قرار خواهید گرفت تا به شما اطلاع داده شود
به لحاظ هزینه هم حتما باید حضوری تشریف ببرید چون هزینه ها افزایش پیدا کرده تا براساس بودجه، سرویسی که مورد نیاز شما هست را انتخاب کنید
نحوه محاسبه هزینه ها هم با گذشته متفاوت هست

• Like
Reactions: HFS