group setting

احمد

عضو جدید
2020 , December 8
20
3
3
سلام دوستان وقت بخیر یه سوال فنی ؟
من داخل گروپ ستینگ 3 تا داخلی تعریف کردم و تعدا زنگ خورش هم مشخص کردم اما وقتی داخلی اول که زنگ میخوره بعد از 3 تا زنگ روی خط بعدی میره اما خط اول همچنان زنگ میخوره یعنی دو گوشی با هم و وقتی رو خط سوم میره هر 3 تا گوشی زنگ میخوره لطف میفرمایید راهنمایی کنید با تشکر فراوان

مهدی باقری

ادمین
عضو کادر مدیریت
2021 , November 17
77
13
8
سلام دوستان وقت بخیر یه سوال فنی ؟
من داخل گروپ ستینگ 3 تا داخلی تعریف کردم و تعدا زنگ خورش هم مشخص کردم اما وقتی داخلی اول که زنگ میخوره بعد از 3 تا زنگ روی خط بعدی میره اما خط اول همچنان زنگ میخوره یعنی دو گوشی با هم و وقتی رو خط سوم میره هر 3 تا گوشی زنگ میخوره لطف میفرمایید راهنمایی کنید با تشکر فراوان
سلام دوست عزیز تنظیمات گروپ ستینگ در سانترال های پر ظرفیت همینطوری که فرمودید هست باز سوالتون رو واضح تر میپرسید

احمد

عضو جدید
2020 , December 8
20
3
3
سلام دوست عزیز وقت بخیر
من می خوام وقتی 3 تا زنگ خورد رفت روی داخلی دوم داخلی اول دیگه زنگ نخوره .

مهدی باقری

ادمین
عضو کادر مدیریت
2021 , November 17
77
13
8
سلام دوست عزیز وقت بخیر
من می خوام وقتی 3 تا زنگ خورد رفت روی داخلی دوم داخلی اول دیگه زنگ نخوره .
این کاری که شما میخواید انجام بدید رو با فوروارد داخلی میتونید انجام بدید زمانی که اشغال هست داخلی اول و داخلی دوم زنگ بخورد

با سلام دوست عزیز 2حالت برای این برنامه وجود دارد برنامه اول داخلیهای مدرد نظر را در یک کاسه زنگ قرار داده سر برگ 4-5-3سپس در برنامه 4-5-3در قسمت Delayed Ringدرخانه حافظه مورد نظر تر تیب زنگ خوری داخلی هایتان رامشخص کنید حالت دوم ایجاد گروه در سر برگ 6-1-3 Extension Hunting Groupبرای ستون روز- شب- نهار اعضای انتخابی را لحاظ کنید درقسمت Hunting Type نوع جستجو را Circular به صورت دایره ای انتخاب کنید

احمد

عضو جدید
2020 , December 8
20
3
3
این کاری که شما میخواید انجام بدید رو با فوروارد داخلی میتونید انجام بدید زمانی که اشغال هست داخلی اول و داخلی دوم زنگ بخورد
تشکر دوست عزیز من نمی خوام خطوط داخلی فورواد بشن برای خط شهری این کار را میخوام انجام بدم خط شهری که از بیرون زنگ میخوره اول بیافته روی داخلی 101 بعد از 3 تا زنگ بره روی 102 و بعدی فکر کنم مطلب دقیق نمی تونم بیان کنم

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
سلام وقت بخیر
با تعریف سناریو و تنظیمات گروه، مشکلی که شما فرمودید هست
اگر نوع توزیع تماس را در حالت priority hunting بگذارید، باز هم مشکلتون حل نمیشه چون در صورتیکه داخلی 101 مشغول باشه به عضو بعدی انتقال پیدا میکنه
شما می تونید از فوروارد تماس استفاده کنید اما فقط در حالتی فوروارد را فعال کنید که تماس از خط شهری وارد می شود با این راه کار مشکلتون حل می شود
تست بفرمایید و نتیجه رو اعلام کنید

احمد

عضو جدید
2020 , December 8
20
3
3
سلام استاد درود بر شما .
اگر فوروارد فقط داخلی به داخلی نیست ؟

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
سلام و ارادت
فوروارد داخلی به داخلی است
اما می تونید مشخص کنید که اگر تماس ورودی به داخلی 101 از خطوط شهری بود بعد از 3 تا زنگ به داخلی 102 انتقال یابد
و درصورتیکه تماس ورودی به داخلی 101 از یک داخلی دیگر مثلا 110 بود، به داخلی 102 انتقال پیدا نکند

احمد

عضو جدید
2020 , December 8
20
3
3
درود بر شما استاد چطور مسیر مشخص کنم که بفهمه تماس از خط شهری است