کرش کردن تلفن زمان تماس تصویری

ahmadmo

عضو جدید
2022 , August 9
9
0
1
با سلام
بنده دو تا تلفن cisco 8945 دارم که روی ایزابل راه اندازی کردم، تماس صوتی اوکی هست و مشکلی نداره.
اما این تلفن قابلیت تماس تصویری داره و از قسمت کدک های ایزابل تماس تصویری رو فعال کردم و همه کدکها رو انتخاب کردم، اما وقتی تماس تصویری برقرار میشه یکی دو ثانیه تصویر هست و بعدش تلفن ها فریز و ریبوت میشن، به نظر شما علت چیه و چطور میشه برطرفش کرد؟ ممنون

مهدی باقری

ادمین
عضو کادر مدیریت
2021 , November 17
77
13
8
با سلام
بنده دو تا تلفن cisco 8945 دارم که روی ایزابل راه اندازی کردم، تماس صوتی اوکی هست و مشکلی نداره.
اما این تلفن قابلیت تماس تصویری داره و از قسمت کدک های ایزابل تماس تصویری رو فعال کردم و همه کدکها رو انتخاب کردم، اما وقتی تماس تصویری برقرار میشه یکی دو ثانیه تصویر هست و بعدش تلفن ها فریز و ریبوت میشن، به نظر شما علت چیه و چطور میشه برطرفش کرد؟ ممنون
سلام دوست عزیز وقتتون بخیر این مدل تلفن واحد پشتیبانی ما تا هفته آینده راه اندازی میکنه و نتیجه آن را در همین انجمن بروز رسانی میکنیم ممنون از شکیبایی شما

ahmadmo

عضو جدید
2022 , August 9
9
0
1
راه اندازی کردم با همین فریمور ولی هنگ میکنه، یکی از افرادی که تجربه استفاده از سیسکو دارن گفتن که کدک ویدئو آی پی فون های سیسکو با استریسک همخوانی نداره و کرش میکنه و هیچ راهی نداره جز اینکه cucm راه اندازی کنید یا از کال سنتر گرند استریم استفاده کنید که این کدک رو پشتیبانی میکنه، ولی من مطئن نیستم به این مسأله، شما تأیید میکنید؟

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
188
43
تهران
pbxshop.co
متاسفانه این مشکل روی تلفن 8945 است البته در صورتیکه با ایزابل راه اندازی میکنید
روی آخرین ورژن تلفن 8945 هم تست شد و مشکل داشت
اگر راه کاری پیدا شود، اطلاع رسانی خواهیم کرد