مشکل در دیزا

reza666

عضو جدید
2022 , August 20
4
0
1
سلام به همه همکاران گرامی
یک دستگاه سانترال 824 با تعداد ورودی 6 خطی ...دیزا فعال شده مشکلی که در دیزا دارم....زمانی که زنگ میزنم به هر خط شهری دیزا پاسخ میدهد زمانی که شماره مورد نظر میگیرم یک بار من وصل میکنه به داخلی و بار بعدی که زنگ میزنم شماره مورد نظر میگیرم من وصل نمیکنه به داخلی و همینجور پیام دادمه میده......ممنون میشم در مورد این مشکل کمک کنید

با سلام اقا رضای عزیز حتما این مورد را می دانید که سانترال 8*24 مجموعا یک کانال دیزا به صورت پیش فرض می باشد وبا افزودن یک کارت 82491 دو کانال یعنی امکان جواب ووصل دو خط همزمان وجود دارد پس اگر خط سومی زنگ بزند چون دیزا درگیر دو خط می باشد خط بعدی اشکال خوهد زد

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
مشکل دقیق مشخص نشده
شما بطور همزمان دو تماس برقرار می کنید؟
یا دو بار با فاصله تماس می گیرید؟
و آیا هر دو دفعه به یک خط زنگ می زنید یا اینکه تفاوتی نداره ؟

reza666

عضو جدید
2022 , August 20
4
0
1
سلام .ممنون از شما ..فکر کنم درست توضیح ندادم
زمانی که زنگ میزنم دیزا جواب میده و شروع به گفتن کد ها میکنه من کد 1 میزنم .... دیزا من به 1 وصل نمیکنه و همینجوری در گفتن شماره ها است .... تمام خط ها ازاد هست
ممنون میشم از راهنمای شما دوستان

مهدی باقری

ادمین
عضو کادر مدیریت
2021 , November 17
77
13
8
سلام .ممنون از شما ..فکر کنم درست توضیح ندادم
زمانی که زنگ میزنم دیزا جواب میده و شروع به گفتن کد ها میکنه من کد 1 میزنم .... دیزا من به 1 وصل نمیکنه و همینجوری در گفتن شماره ها است .... تمام خط ها ازاد هست
ممنون میشم از راهنمای شما دوستان
سلام درود دوست عزیز به احتمال زیاد permission آن داخلی برای کلید 1 فعال نیست در این قسمت اجازه دسترسی داخلی های روی دیزا را تیک بزنید

پیوست ها

reza666

عضو جدید
2022 , August 20
4
0
1
ممنون از شما ..............ولی بعضی وقتها وصل میکنه بعضی وقتها وصل نمیکنه ..........اینطور بگم یکی درمیون وصل میکنه

مهدی باقری

ادمین
عضو کادر مدیریت
2021 , November 17
77
13
8
د
ممنون از شما ..............ولی بعضی وقتها وصل میکنه بعضی وقتها وصل نمیکنه ..........اینطور بگم یکی درمیون وصل میکنه
دوست عزیز برای حل این مشکل حتما سیگنال خط های شهریتون بزارید روی حالتdtmf

پیوست ها