دفتر تلفن 100 حافظه

saeedz

عضو جدید
2023 , November 29
27
0
1
سلام بر همه دوستان محترم
آیا می شود به تلفن سانترال کلک زد مثلا برای امکان ذخیره 100 شماره گوشی سانترال خودم را که در جک 2 است به اتاق منشی برده و بعد از کدهای دستوری مربوطه شماره و نام نفرات خودم را در دفتر تلفن ذخیره و بعد از آن گوشی را به اتاق خودم ببرم و با سیم خودم اتصال داده و با ستاره شماره طرف از دفتر تلفن استفاده کنم
برای اینکه تلفن خودم را در به جک یک انتقال بدم که از آنجا قابلیت برنامه ریزی بقیه تلفنها را انجام بدم بایستی چه کار کنم
سوال آخر اینکه آیا می توان گوشی خودم را در سیستم به عنوان جک یک برای امکان برنامه ریزی معرفی کنم ولی منشی نباشم یا حتما همه جکهای یک منشی هستند به عبارت ساده تر رئیس با گرفتن صفر آنوقت بجای منشی من را می گیرد؟
باتشکر از همه کارشناسان محترم

با سلام دوست عزیز کار فنی همیشه وهمه وقت صادقانه به دور از کلک می باشد هیچ وقت از این کلمه از نظر روان شناسی استفاده نکنید چو ن سد راه پیشرفتان خوهد شد واما در مورد سوال دوم هر شماره جک را نمی شود به عنوان منیجر اختیار بر نامه ریزی داشته باشد ولی به جای زنگ منشی رییس غیر عدد صفر شماره داخلی شمارا به عنوان منشی بگیرد

saeedz

عضو جدید
2023 , November 29
27
0
1
سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم
منظور بنده از بکارگیری کلک زدن به سخت افزار پاناسونیک بود واین پیشنهاد خود سیستم و منشی بود و بنده همانند همکاران محترم شما واقف به رعایت حدود قانونی و اخلاقی هستیم و منظور بنده سخت افزار کد 01 که معمولا به اسم منشی شناسانده می‌شود بوده است. از دقت نظر جنابعالی نیز تشر میشود
در پاسخ حضرتعالی هم بنده واقف هستم که رئیس با کد بنده می‌تواند به داخلی بنده دسترسی پیدا کند ولی اگر با دوست منشی خودم قرار بگذاریم برای راحتی بنده صرفا جهت برنامه ریزی تلفن کد 01 شوم پس مشکل اینجاست که از این پی رئیس نباید کد صفر را برای تماس با منشی بگیرد و بایستی 101 را بگیرد و با صفر و یا 105 به بنده متصل می‌شود آیا صحیح است؟

سیامک

پشتیبان فنی
عضو کادر مدیریت
2020 , June 9
128
42
28
سلام بر همه دوستان محترم
آیا می شود به تلفن سانترال کلک زد مثلا برای امکان ذخیره 100 شماره گوشی سانترال خودم را که در جک 2 است به اتاق منشی برده و بعد از کدهای دستوری مربوطه شماره و نام نفرات خودم را در دفتر تلفن ذخیره و بعد از آن گوشی را به اتاق خودم ببرم و با سیم خودم اتصال داده و با ستاره شماره طرف از دفتر تلفن استفاده کنم
برای اینکه تلفن خودم را در به جک یک انتقال بدم که از آنجا قابلیت برنامه ریزی بقیه تلفنها را انجام بدم بایستی چه کار کنم
سوال آخر اینکه آیا می توان گوشی خودم را در سیستم به عنوان جک یک برای امکان برنامه ریزی معرفی کنم ولی منشی نباشم یا حتما همه جکهای یک منشی هستند به عبارت ساده تر رئیس با گرفتن صفر آنوقت بجای منشی من را می گیرد؟
باتشکر از همه کارشناسان محترم
خیر، تنظیمات روی پورت سانترال ذخیره می‌شه نه روی تلفن.
و برای تغییر اپراتور از جک ۰۱ به جک دیگر از کد 008 می‌تونید استفاده کنید.