خطوط شهری سانترال tda100

پرسشگر

پرسشگر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 9
153
5
18
من یه سانترال kx-tda100 با تلفن اپراتور kx543

دارم که واسه چند مورد مشکل دارم با کامپیوتر دارم برنامه ریزی میکنم

۱ خطوط شهری رو در کدام قسمت ثبت کنم

2 واسه داخلی ها استفاده از خط های شهری رو فعال کردم اما با خط داخلی عدد صفر رو که میزنم خط شهری آزاد نمی شه و رو اپراتور چراغ لاین ۸ روشن می شود که من ۴ خط دارم co1 تا co4

۳ برنامه ریزی اینکه اپراتور بتونه با زدن ۰ خط رو آزاد کنه کدام قسمت برم

۴ روی اپراتور خطوط شهری برای آزاد کردن توسط کلیدهای کنار از کلید دوم شروع شده تا ۵ چطور از کلید ۱تعریف کنم تا ۴

۵ میخواهم داخلی صفر را که زد خط آزاد شود در صورت مشغول بودن خط شهری اتومات خط دیگری را برای آن داخلی آزاد کند در کدام قسمت تعریف کنم

با تشکر

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
جهت دسترسی به خطوط شهری بصورت پیش فرض عدد صفر است که در تصویر زیر مشخص شده
جهت تغییر دسترسی به خطوط شهری باید در بخش ۱-۶-۲ تنظیمات رو انجام بدین
این دسترسی بصورت اتومات هست و اولین خط آزاد در اختیار داخلی قرار میگیره طبق اولویت دسترسی که داده اید
000012.jpg

واسه ثبت خطوط شهری نیاز به برنامه ریزی خاصی نیست و شما باید خط 5 تا 8 را قطع کنید
توضیح اینکه چون شما ۴ خط شهری دارید پس باید بقیه خطوط شهری را disconnect کنید
البته در تصویر زیر چون بصورت افلاین است وضعیت قطع یا وصل خطوط شهری را نمایش نمیدهد
برای این کار از بخش اسلات (بخش ۱ ) روی کارت شهری رفته و port property را انتخاب میکنید و خطوط اضافی را dis میکنید
000014.jpg 000013.jpg

برای ذخیره خطوط داخلی یا خطوط شهری بر روی تلفن هم می توانید از ویدئو زیر استفاده کنید
aparat.com/v/zeWBs
aparat.com/v/9EFqA

با سلام خسته نباشید همکار محترم اقای معین در تکمیل فرموده استاد برای ذخیره شماره خطوط داخلی گوشی روی تلفن دگمه program -دگمه مربوطه -عدد1 -شماره داخلی -Enter

جهت ذخیره خطوط شهری program -عدد 0 شماره ردیف خط مثلا خط 1 -Enter

• Like
Reactions: معین همتی