تنظیمات زنگ خوری

vahab.tkm

عضو جدید
2021 , July 3
1
0
1
با عرض سلام و خسته نباشی خدمت مدیران و اعضای محترم سایت.
بنده امروز به چندتا مشکل هنگام برنامه ریزی سانترال 824 برخورد کردم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.
اول یک مقدمه بگم: برای یک شرکتی با تلفن 7730 برنامه ریزی سانترال رو انجام دادم به این شکل که پیغام گویا رو ضبط کردم OGM1 و سپس توسط 414 بهش مسیر دادم DISA.OGM1 و سپس با کد 500 حالت With AA رو انتخاب کردم و سپس توسط کد 501 دکمه 1 رو برای JACK 1 و دکمه 2 رو برای JACK 2 و دکمه 3 رو برای JACK 3 مسیر دهی کردم. بعد با موبایلم چک کردم که اتفاقات زیر پیش اومد:
1. بعد از اینکه با موبایلم به خط شهری زنگ زدم و به پیغام گویا برام پخش شد و بعد عدد 1 رو زدم و داخلی 10 (مربوط به جک 1) زنگ خورد و بعد از 2 تا زنگ من با موبایلم تماس رو قطع کردم ولی همچنان زنگ خوردن تلفن تا 10 ثانیه ادامه داشت و بعد از این تمام تلفن ها (حتی اونایی که براشون هیچ عدد 1 یا 2 یا 3) تعریف نشده بود همزمان زنگ می خوردن در صورتی که ما برای دیزا تعریف کردیم که فقط جک 1 و 2 و 3 اونم تازه با زدن همون عددا، چه برسه به اینکه داخلی های دیگه هم زنگ بخورن یعنی تمام 12 تلفن زنگ میخوردن همزمان با اینکه 10 15 ثانیه قبلش با موبایل تماس رو هم قطع کرده بودم)
2. تنظیمات CPC رو هم توضیح بدید هرچی گشتم تو سایت پیداش نکردم.
3. تنظیمات CPC شاید بتونه مشکل ادامه زنگ خوردن رو حل کنه منتها اینکه همه تلفن ها با هم زنگ میخورن رو متوجه نشدم.
4. مشکل بعدی اینکه من با گوشی موبایلم به خط شهری زنگ زدم منتها فقط 1 زنگ خورد و موبایلو قطع کردم و نذاشتم روی پیغام گویا بره(که بعد از 3 زنگ میرفت) ، اما بعد از مثلا 10 ثانیه دیدم که تلفن ها دارن همه شون زنگ میخورن، من حتی به دیزا نذاشتم برسه چه برسه به اینکه کدی زده باشم! ایراد از کجاست؟
لطفا تمام کدهای مربوط به اینگونه مشکلات رو با جزییات توضیح بدید چون تو سایت فقط یک جمله درباره هر کد نوشته شده و عملکرد رو کامل درک نمیکنم.
یک پیشنهاد: لطفا یک ویدیوی آموزشی درباره تنظیمات مربوط به شیفت های کاری( تایم سرویس ها) توسط گوشی 7730 رو تهیه بفرمایید.
و در آخر تشکر می کنم از مدیران و مدرسان عزیز وبسایت بابت ویدیوهای پربار و مفیدتون.

با سلام دوست عزیز قبل از هر کار 1-با کد 408و409و410تمامی ورودی زنگ خط شهری ها را ببندید فقط جک 01 باز باشد 2-کد 414و415و416 برای ورودی زنگهای دیزا روی DISA>OGM1 اعمال شود رینگ بک ویا زنگ برگشت مخابرات در توضیحات مهندس معین در مورد خطوط انالوگ را مطالعه کنید 3-با کد 421 مقدار CPC را روی عدد 400 بگذارید