تماس خارج از شرکت در صورت نزدن هیچ عددی به منشی وصل نمی شود و قطع میشود چرا؟

Arman

عضو جدید
2020 , December 13
12
1
3
مشهد
سلام وقت بخیر یک سانترال 824 داریم که روی خط یک پیغام دیزا ثبت شده وهر کس تماس میگیرد با شرکت روی خط یک پیغام دیزا برایش پخش می شود و مخاطب باید داخلی را بداند و شماره گیری کند در ضمن دیزا روی without aa است و تا این اینجا هیچ مشکلی نیست اما اگر طرف شماره داخلی را نداند باید به جک یک که شماره منشی است وصل شود بعد از اتمام پیغام اما وصل نمیشود و تا قبل از این درست بوده مراحلی که من چک کردم 1_ تلفن اوپراتور روی جک یک بود 2_اپراتور در جک یک تعریف شده بود3_قسمت تنظیمات دیزا گزینه { کد510دیزا نو دیال مد روی اینترست بود} 4_خط شهری یک روی co یک بود و حالت مد دیزا در کد 414و415و416 برایش تعریف شده بود 5_ فوروارد نبود تلفن منشی در این حال کد sp7100 را جهت غیر فعال سازی فوروارد وارد کردم اما نتیجه نداشت و همچنان کسی که خارج از شرکت تماس میگیرد روی خط یک که دیزا است در صورت ندانستن داخلی تماس را شرکت از دست می دهد آیا باید پارامتر دیگری را چک کنم با تشکر.

با سلام دوست عزیز اقا ارمان کارهایی که باید چک شود 1-برنامه امتیاز زنگ خط شهری برای تلفن اپراتور 408و409و410 باز باشد 2-کد 0و9 هر کدام که اختصاص شماره اپراتور باشد در سیستم دیزا شماره اپراتور تعریف شود 3-درکد 008 شماره اپراتور تعریف شود

• Like
Reactions: Arman

Arman

عضو جدید
2020 , December 13
12
1
3
مشهد
با سلام دوست عزیز اقا ارمان کارهایی که باید چک شود 1-برنامه امتیاز زنگ خط شهری برای تلفن اپراتور 408و409و410 باز باشد 2-کد 0و9 هر کدام که اختصاص شماره اپراتور باشد در سیستم دیزا شماره اپراتور تعریف شود 3-درکد 008 شماره اپراتور تعریف شود
با سلام و احترام مرسی از توضیحاتتون تشکر