تلفن داخلی NS

Mojtaba.keyvannia

عضو جدید
2020 , July 11
26
1
3
تو یه دفتری سانترال NS نصب کردم حالا میخام تو یه قسمت دیگه ای از شهر که با دفتر اصلی فاصله زیادی داره تلفن داخلی نصب کنم
فقط اینکه در هر دو طرف اینترنت موجوده و در دفتر اصلی که NS نصب شده IP متغیر داریم و امنیت برای صاحب کار خیلی خیلی مهم است .
چه راهکاری پیشنهاد میکنید و چه تجهیزاتی مورد نیازه ؟؟؟

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
188
43
تهران
pbxshop.co
درود بر شما
بهترین راهکار استفاده از لایسنس های ip ext هست
☑ که بصورت پیش فرض با نصب کارت dsp بر روی سانترال ns500 فعال خواهد شد البته ۴ داخلی
یعنی شما با نصب کارت dsp ۵۱۱۰ می توانید ۴ داخلی تحت شبکه پاناسونیک مثل سری nt را نصب کنید

✅ جهت ارتباط دو دفتر حتما از تانل استفاده کنید که بهتر است یکی از دفتر ها ip static داشته باشد که البته بدون ip static هم امکان پذیره
در واقع با استفاده از تانل، دسترسی دو شبکه به یکدیگر را امکان پذیر کنید

جهت راه اندازی تلفن های سری nt هم می توانید از مقالات آموزشی که در دو بخش بصورت رایگان منتشر شده استفاده کنید و همچنین می توانید از بخش پشتیبانی هم کمک بگیرید

Mojtaba.keyvannia

عضو جدید
2020 , July 11
26
1
3
درود بر شما
بهترین راهکار استفاده از لایسنس های ip ext هست
☑ که بصورت پیش فرض با نصب کارت dsp بر روی سانترال ns500 فعال خواهد شد البته ۴ داخلی
یعنی شما با نصب کارت dsp ۵۱۱۰ می توانید ۴ داخلی تحت شبکه پاناسونیک مثل سری nt را نصب کنید

✅ جهت ارتباط دو دفتر حتما از تانل استفاده کنید که بهتر است یکی از دفتر ها ip static داشته باشد که البته بدون ip static هم امکان پذیره
در واقع با استفاده از تانل، دسترسی دو شبکه به یکدیگر را امکان پذیر کنید

جهت راه اندازی تلفن های سری nt هم می توانید از مقالات آموزشی که در دو بخش بصورت رایگان منتشر شده استفاده کنید و همچنین می توانید از بخش پشتیبانی هم کمک بگیرید
ضمن سلام
لینک راه اندازی تلفن های سری NT رو برام ارسال میکنید ؟؟؟

Mojtaba.keyvannia

عضو جدید
2020 , July 11
26
1
3
مهندس با این شرایط چه تجهیزاتی نیاز دارم
ظاهرا :
1-کارت DSP یکعدد
2-روتر میکروتیک دو عدد
و ... ؟؟؟؟؟

معین همتی