استفاده از ایزابل در خارج از محیط شرکت

moeenmoheb

عضو جدید
2023 , June 24
21
0
1
اصفهان
moeingraphic.ir
سلام وقت بخیر
سوالی برای بنده پیش اومده که نیاز به راهنمایی دوستان دارم. من یک ایزابل راه اندازی کردم و خط سیپ ترانک از طریق رادیو خرید کردم و در حال راه اندازی هستم.
من قصد دارم تمامی داخلی ها را روی موبایل و سیستم ها بزارم تا هزینه های شرکت کاهش پیدا کنه، سوالی که دارم این هست که من می توانم خارج از شرکت وقتی کسی برای مثال داخل 500 گرفت اون گوشی که تعریف کردم بهش زنگ زده بشه و یا این که اون فرد که اپراتور هست شرکت نباشه و بخواد با کسی تماس بگیره از طریق نرم افزار مربوطه انجام بدهد؟

خطی که بنده خریداری کردم 8 رقمی سیپ ترانک با 30 کانال هست. روتر میکروتیک هم داخل شبکه داریم جهت پورت فورواردینگ
ممنون میشم دوستان پاسخ سوال بالا را بدهند و در صورتی که مقاله یا فیلم اموزشی در این موضوع میشناسند معرفی کنند.
ضمنن بنده در حال حاضر ip Phone نگذاشتم و تمامی داخلی ها با استفاده از نرم افزار روی ویندوز انجام شده. همچنین لطفا نرم افزار برای گوشی(اندروید و ios) که بدون دردسر و رایگان باشه معرفی کنید.
باتشکر

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
سلام
بله امکان پذیر است و البته از قابلیت های ابتدایی مرکز تلفن های ویپ مثل ایزابل هست
شما می توانید هر داخلی که مد نظر دارید را بر روی موبایل داخل شبکه یا خارج شبکه شرکت راه اندازی کنید
⚠ اما نکته بسیار مهم که همیشه تاکید میکنم، تامین امنیت مرکز تلفن است که باید به درستی پیاده سازی شود برای پورت فروارد کردن و دسترسی ایزابل به اینترنت جهت فعالسازی داخلی ها در خارج از شبکه

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
جهت پیاده سازی امنیت بر روی میکروتیک
طی دو هفته آینده
فصل امنیت در میکروتیک بر روی سایت منتشر خواهد شد که بخشی از دوره رایگان میکروتیک است
اما جهت پیاده سازی امینت از دوره جامع ایزابل هم می توانید استفاده کنید که بطور کامل می توانید به امنیت در شبکه و مرکز تلفن مسلط شوید
در غیر اینصورت از تیم پشتیبانی پی بی ایکس شاپ کمک بگیرید

معین همتی

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
2020 , June 8
701
193
43
تهران
pbxshop.co
بهترین نرم افزار برای اندروید هم
Gswave است که از لینک زیر دانلود کنید